Зимові свята

Новорічний відпочинок в Карпатах – це один з найкращих способів активно зустріти свята! Свято Нового Року і Різдва в кожного асоціюється зі снігом і бадьорим морозом, але як би там не було у великих містах не завжди погода відповідає нашим очікуванням. Новий Рік в Карпатах - ніколи Вас не розчарує, взимку тут завжди мороз, сніг і всі відповідні їм розваги!

Зимові свята відмінна можливість весело і активно провести відпочинок в Карпатах у мальовничому з місць Україні, повною мірою насолодитися гірськими ландшафтами,покататися на лижах, попробувати цілющої води з природних джерел. Відпочинок на Новий рік у Карпатах - це гарантований заряд бадьорості, яскравих екстремальних вражень і емоцій, а також наділить Вас прекрасним настроєм на цілий рік вперед.

Карпати відпочинок взимку – це унікальна можливість познайомитися з культурою і давніми традиціями святкування Різдва. Це незвичайне і веселе свято, воно запам’ятається вам надовго. Для багатьох людей Різдво це особливе свято, але як ніде Різдво в Карпатах дозволяє перейнятися тією атмосферою свята і надії. Приїхавши відпочивати до нас на базу відпочинку, у Вас буде унікальна можливість доторкнутися до безлічі гуцульських звичаїв і традицій. Кожного зацікавить самобутня культура місцевих народностей і припаде до душі веселі забави та гуляння, якими супроводжується це свято в Карпатах, а галаслива коляда запам’ятається надовго. Різдвяні «вертепи», в яких хлопці і дівчата вбираються в персонажів біблійного і язичницького походження. У цій дії можуть брати участь усі, від малого до великого. Карпати відпочинок взимку, а особливо на Різдво і Новий Рік завжди заворожує своїм колоритом.

Для багатьох відпочинок в Карпатах на Різдво дає можливість переосмислення значущості цього свята особисто для себе і для всього християнського світу. І якщо навіть ваші релігійні переконання інші Вам все одно буде цікаво спостерігати за святкуванням Різдва в розумінні гуцульської культури.