Літній активний відпочинок

 

Карпати влітку – це справжній рай для шанувальників активного екологічно-чистого відпочинку. Гори начебто створені для тих хто віддає перевагу активному відпочинку в Карпатах. Багато хто шукає все нові і нові можливості як відпочити цікаво, активно, а головне з користю для здоров’я. Якщо Ви любите активний відпочинок і туризм приїжджайте до нас на базу відпочинку,сервіс на високому рівні гарантуємо .

На території бази працює прокат квадроциклів, гірських велосипедів, який дозволяє повною мірою насолодитися активним літнім відпочинком у Карпатах. Ми часто влаштовуємо гонки на квадроциклах з заохочувальними призами. Взявши на прокат велосипед, Ви можете з’їздити набрати лікувальної мінеральної води з джерела або відвідати величні і таємничі печери Карпат. Спеціально для Вас ми розробимо маршрут, відповідно до витривалості і досвіду. Карпати база відпочинку відкриває перед Вами новий рівень відпочинку, дозволяючи провести свій літній відпочинок з користю для організму.

Так само ми організовуємо сплав по річці, це може бути сплав на байдарках або ж на надувних човнах, в яких можуть розташовуватися від двох до восьми чоловік. Такий відпочинок не забувається!

Так само ми пропонуємо кінні прогулянки, походи і екскурсії в гори, навчимо стріляти з лука, є пейнтбол. У нас побудований мотузковий парк, де кожен не маючи досвіду альпінізму може випробувати себе в цій справі. Мотузковий парк являє собою логічно зв’язаний комплекс перешкод, він поділяється за рівнями складності і розташовується на певній висоті над землею. Перешкоди об’єднані в маршрути по тематичній спрямованості та складності.

Мотузковий парк – це безпечний і цікавий спосіб провести час, удосконалити свої навички та координацію рухів, ознайомитися з принципами роботи з альпіністським спорядженням, відчути себе екстремалом.