Екстремальні розваги

Зимовий відпочинок, як і зимовий спорт для більшості асоціюються з горами, і це зрозуміло, адже де ще Ви зможете повністю відчути зиму і її настрій, як не в горах.

Наша база відпочинку пропонує Вам різноманітні варіанти проведення вільного часу під час гірськолижного відпочинку. Завдяки пропонованим розвагам, ми зробимо Ваш зимовий відпочинок в Карпатах незабутнім. Якщо Вам набридне гірськолижний відпочинок і захочеться адреналіну, ми можемо запропонувати екстремальні розваги. Ми пропонуємо взяти на прокат снігоходи або сноубайкі і влаштувати гонки на снігоходах, повірте, таких відчуттів Ви не забудете. А переможцеві вручається заохочувальний приз. Снігоходи - це один з видів популярного зимового відпочинку, а Карпати – чудове місце щоб здійснити екстремальний відпочинок під часзимових свят.

Так само у нас є зорбінг, зимові велосипеди, катання на конях, нами може бути споряджена собача упряжка. Тюбінг – це так само прекрасний атракціон для дорослих і звичайно ж для дітей. Ми запрошуємо всіх приїжджіх, покататися на надувних санчатах по спеціально підготовленому сніжному схилу.

 

Екстремальний відпочинок, як не що інше змусить Вас відчути себе живим, повним сил і нескінченної енергії.