Екскурсії в гори

Усім, хто любить активний і цікавий літній відпочинок, ми пропонуємо наступні екскурсії для організованих груп (група не менше 10 чоловік):

 

Скелі Довбуша і водоспад Кам’янка

Скелі Довбуша - це одні з найбільших комплексів скель у Карпатах. З цими скелями пов’язано маса легенд, про які Вам розкажуть під час екскурсії.

Водоспад Кам’янка – це невеликий, але дуже мальовничий водоспад. Біля нього знаходиться колиба, де буде зупинка на обід і Ви зможете скуштувати національні карпатські блюда (входить у вартість екскурсії), а також прогулятися до озера Журавлине, друга назва цього озера – Мертве.

Невідомий водоспад і фортеця «Тустань»

Фортеця «Тустань» за княжих часів височіла на величезній скелі. Ми відвідаємо музей і піднімемося на скелі. Наш гід розповість про дивні легенди, які пов’язані з цим місцем і покаже джерело, яке знаходиться біля скель, з кришталево чистою водою, багато хто переконаний, що ця вода цілюща.

У вас є унікальна можливість відвідати також один з найбільших водоспадів, який не вказаний на жодній туристичній мапі і, на жаль, не має назви. Сховався цей водоспад в густих лісах українських Карпат.

Підйом на гору Пікуй

Карпати, літній відпочинок просто не можливо уявити без походів і підйомів на вершини гір. Якщо Ви хочете перевірити свою витривалість? Або ж завжди мріяли відчути себе володарем світу, стоячи на вершині гори? Тоді ця пригода саме для Вас!

Ми пропонуємо піднятися на гору Пікуй, яка є найвищою точкою Львівської області, вона ідеально підходить для одноденного пішого походу. Підйом на гору нескладний і займе близько 3 годин. Під час пішого підйому перед Вами будуть відкриватися прекрасні краєвиди Карпат, що захоплюють дух панорами, буде здаватися, що можна доторкнутися до неба рукою.

Озеро Синевир

Озеро Синевир є найбільшим і безперечно найкрасивішим в українських Карпатах, воно знаходиться на висоті майже одного кілометра над рівнем моря. Друга його назва «Морське око». З далека, здається, що вода яскраво синього кольору, нагадує колір морської хвилі. Озеро Синевир стоїть в оточенні вікових дерев, вода в ньому настільки чиста, що перебуваючи на середині озера можна побачити дно. Повітря тут настільки чисте, свіже і легке, насичене ароматом хвої.

 

 

 

Мукачево Замок Паланок та басейн з термальними водами у Берегові

У долині Латориці, посеред широкої рівнини, в південно-західній частині Мукачева самотньо і гордо височить гора, на якій знаходиться старовинний замок. Мукачівський замок, є видатним військово-архітектурним пам’ятником середньовіччя, який був побудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Це був один з тих самих історичних шляхів, яким переселялися цілі народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гуни, готи, обри, і багато інших племен і народів. Про все це Ви дізнаєтеся від нашого екскурсовода. Так само у Вас буде вільний час відвідати місто Мукачево, який як і багато європейських старовинних міст відрізняється затишком і компактністю.