Гармонія душі і тіла

 

 

Літній відпочинок в Карпатах- це свіже повітря, цілющі гірські джерела, безкраї карпатські ліси, галасливі водоспади, екскурсії в гори, все це створює унікальні умови для незабутнього відпочинку, для зцілення душі і тіла. Наша база відпочинку побудована недалеко від лісу, де протікає швидка гірська річка. Тут можна годинами гуляти насолоджуючись прекрасними пейзажами, збираючи білі гриби і ягоди, які зустрічаються тут, у горах, на кожному кроці.

Ми організовуємо поїздки на спеціалізовані рибні господарства, де Вас чекає вдала риболовля річкової форелі. А спіймана Вами риба буде тут сомо приготовлена на мангалі або ж зварена в казанку, по-похідному, на багатті. Рибалка, відпочинок просто чудовий, а ще і ситний. Якщо Ви шукали базу відпочинку з риболовлею, то ми саме, те, що Вам потрібно.

Так само ми пропонуємо піші прогулянки уздовж гірської річки з кристально чистою водою. Здійснити збір грибів, навідавшись в прекрасний карпатський ліс, насолодитися тишею і щедрими дарами природи. Ми розробимо приємний і простий маршрут, який дозволить відправитися в подорож по гірській місцевості на зустріч із сонячними полонинами і зеленими вершинами гір.

У нас є лазня, яка розслабить і додасть сил, після прогулянок.

  • Парилка розрахована на 5 осіб;
  • Завжди в наявність є ароматні віники;
  • Комфортна кімната для відпочинку;
  • Зручна роздягальня;
  • Душ;
  • Для своїх гостей ми зробимо цілющий чай з трав’яними зборами та медом.

Ми зробимо ВСЕ що б Ваше тіло і душа насолоджувались літнім відпочинком!