Раді бачити Вас на нашому сайті! Якщо Вас цікавить туризм і відпочинок в Україні в горах, Ви відкрили потрібну сторінку! Ми пропонуємо Вам здійснити відпочинок в горах на нашій базі відпочинку.

Карпати влітку повні буйства фарб природи і екстремальних відчуттів від різного роду розваг. Також, влітку туристичний комплекс Карпати передбачає різні тури в Карпати: екскурсії, походи в гори або на пам’ятні місця.

Всі гірськолижні курорти України намагаються залучити клієнтів за допомогою різних хитрощів. Однак наш гірськолижний курорт настільки відомий, що не потребує додаткової реклами. Тут є все найнеобхідніше для найкращого відпочинку! Наш гірськолижний комплекс пропонує гірськолижні тури всім охочим і з легкістю здатний задовольнити навіть найскладніші вимоги відпочиваючих! За це нас і люблять, а тому все більша кількість людей відвідує з кожним роком!

Наш гірськолижний курорт розміщений у селі Волосянка (неподалік смт. Славське) в затишному куточку Карпат. Ви будете в захопленні від мальовничих пейзажів та чистого повітря, якими славиться відпочинок в горах.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Що потрібно для хорошого зимового відпочинку? Скажете: м’який сніг і гарна погода. Ми пропонуємо повноцінний відпочинок в горах. Для тих, хто не уявляє зимовий відпочинок в Карпатах без катання на лижах, зовсім поруч з нашою базою відпочинку, на горі Зворець, що входить до гірського масиву Високий Верх, знаходиться гірськолижний підйомник. Комплекс функціонує з 2005 року. На ньому працює крісельна канатна дорога (найдовша в Україні) та три бугельні витяги. Траси для початківців та досвідчених лижників.

Допоможемо організувати як активний так і пасивний відпочинок в горах влітку. Проводимо піші та велосипедні екскурсії, для любителів яскравих відчуттів пропонуємо катання на квадроциклах та прогулянки на конях. Замовивши житло в нас, Ви можете бути впевнені, що проведете відпочинок в Карпатах дешево, а задоволення отримаєте максимум.

Наші послуги:

  • Комфортні номери;
  • Затишне кафе з послугою доставки їжі в номер;
  • Прокат гірськолижного спорядження (сучасні лижі, сноуборди, снігоходи) та велосипедів;
  • Лижна школа;
  • Безкоштовна стоянка для автомобілів;
  • Проведення екскурсії мальовничими місцями Карпат;
  • Сауна, басейн;
  • Більярд;
  • Інтернет: Wi-Fi зони в межах бази відпочинку;

Замовлення номерів через Інтернет.